reklam
reklam
DOLAR 27,4175 % 1.89
EURO 29,0837 % 2.27
STERLIN 33,6118 % 1.3
FRANG 29,9581 % 2.55
ALTIN 1.644,44 % 1,42
BITCOIN 749.801 3.561
reklam

METEMO ile KTEB arasında iş birliği protokolü imzalanacak

Yayınlanma Tarihi :
METEMO ile KTEB arasında iş birliği protokolü imzalanacak

KKTC Mersin Başkonsolosu Zalihe Mendeli’yi makamında ziyaret eden Başkan Canpolat, KTEB ile iş birliği protokolü imzalanacağını duyurdu.

Mersin Tüm Emlakçılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sinan Canpolat, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Başkonsolosu Zalihe Mendeli’yi ziyaret etti. Ziyaretle ilgili bir mesaj yayınlayan Canpolat, şunları söyledi:

“Kıymetli meslektaşlarım, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Başkonsolosumuz Zalihe Mendeli ile Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği’nin (KTEB) talebi üzerine temaslarda bulunduk. Bu temaslarda Kıbrıslı meslektaşlarımızla ortak bir zeminde yapabileceğimiz Toros Üniversitesi ile yapmış olduğumuz ikili iş birliği protokolü kapsamında mesleki eğitimler, fuar organizasyonları, karşılıklı gayrimenkul satışları, yatırımcı yönlendirilmesi, bürokratik engellerin aşılması ve daha çeşitli birçok konuda en kısa zamanda METEMO ve KTEB arasında karşılıklı iş birliği protokolü imzalamaya karar verildi. Şimdiden her iki tarafa hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Başkonsolosumuza bizlere göstermiş oldukları yakın ilgi, alaka ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim.”

reklam