DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

ÇBK’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

Yayınlanma Tarihi : Google News
ÇBK’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

Mersin Günlük gazetesine ziyarette bulunan Çukurova Basketbol Genel Koordinatörü Ender Ünlü, kent ile bütünleşme yolunda adım atmaya yerel basın kuruluşlarına yaptıkları ziyaretler ile başladı.

Ekin KIRARSLAN

Çukurova Basketbol, kent ile bütünleşme yolunda yerel basın kuruluşlarına yaptıkları ziyaretlerine bir tanesini daha eklediler. Mersin Günlük gazetesine ziyarette bulunan Çukurova Basketbol Kulübü Genel Koordinatörü Ender Ünlü, geçen sezon kendilerine gösterilen desteğe teşekkür etmek ve ilerde destek görmeye devam etmek istedikleri aktardı.

Mersin Günlük Gazetesi Genel Koordinatörü Muammer Çoban ve Mersin Günlük Gazetesi Spor Müdürü Ali Şanlı ile bir araya gelen Ünlü, kentin birleştirici gücü olmaya devam edeceklerini belirterek medya kuruluşlarını medyanın önemli bir yeri olduğunu ifade etti.

Geçen sezon olduğu gibi, gelecek sezonda da gösterilen desteklerinin devam etmesini aktaran Ünlü, “ Mersin’in basını en başında olduğu gibi şuanda da yanımızda olduğundan dolayı kulüp olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz. Çukurova Basketbol Kulübünün ve Mersin sporunun daha iyi konumda olması için kent dinamiklerinin ön planda yer alması gerekiyor. Şuan en önemli eksiklerimizden bir tanesi basketbol salonu, şehir merkezi oldukça önemli konuma sahip. Sürekli çalışan bir şehir olduğumuzdan dolayı merkezde, insanlarımızın kalbinde yer bulmalıyız. Yap işlet devret modeli ile şehir merkezine yeni bir basketbol sahası kazandırma gücüne sahibiz. Bir tek sıkıntımız arazi, devlet büyüklerimizin spora desteklerini bekliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

reklam