DOLAR 32,2511 % 0.14
EURO 35,0023 % 0.27
STERLIN 41,0886 % 0.43
FRANG 35,2346 % 0.08
ALTIN 2.418,47 % 0,36
BITCOIN 68.712,61 1.589
reklam

Çetin:  “Aday değilim”

Yayınlanma Tarihi : Google News
Çetin:  “Aday değilim”

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin, seçimlerde aday olmayacağını açıkladı.

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin, ocak ayında yapılacak seçimde aday olmayacağını açıklayarak yeni yönetimin de esnafın sorunlarını en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını söyledi.

Çetin, yaptığı yazılı açıklamada, şunları kaydetti. “Sizlerin destekleriyle 3 dönem Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı görevinde bulundum. Başkanlığımız döneminde elimizden geldiğince sizleri en güzel şekilde temsil ettim. Sizlerin zorluklarla ödediğinizi bildiğim oda aidatlarını ve oda gelirlerini hiçbir zaman boşa harcamadım, hoyratça kullanmadım. Esnafımızın ödediği aidatları ve gelirlerimizi yine esnaflarımıza geri harcayarak sizleri desteklemeye gayret gösterdim. Yeri geldi, iş yeri zarar gören esnafımıza, esnaflarımızın üniversite kazanan çocuklarına, özellikle pandemi döneminde kapalı olan esnaflarımıza destekte bulunduk. Kısacası esnaflarımızdan topladığımızı yine esnaflarımıza fayda sağlayacak işlerde kullandık.

Değerli esnaflarımız, Ocak ayı içerisinde yapılacak olan Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimlerinde aday olmayacağım. Yeni seçilecek olan yönetimin de sizleri en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum. Aday olan bütün arkadaşlarımıza başarılar diliyor, esnaflarımıza hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum.”

reklam