DOLAR 32,2511 % 0.14
EURO 35,0023 % 0.27
STERLIN 41,0886 % 0.43
FRANG 35,2346 % 0.08
ALTIN 2.418,47 % 0,36
BITCOIN 68.831,83 2.234
reklam

Çocuklar Doyasıya Eğlendi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Çocuklar Doyasıya Eğlendi

Yenişehir Belediyesi,  özel gereksinimli çocuklara kar sevinci yaşattı. Çocuklarla kartopu oynayarak, mutluluklarına ortak olan Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit “Bugün özel çocuklarımızla kartopu oynadık. Onların yüzündeki tebessüm bizim için her şeyden daha değerli. Her günleri böyle gülen yüzle geçsin.” dedi.

Mersin Yenişehir Belediyesi,  Otistik Çocukları Yaşatma ve Kazanma Derneğinin talebine kayıtsız kalmadı, özel gereksinimli çocuklara kar sevinci yaşattı.  Yenişehir Belediyesi ekiplerinin, Ayvagediği Yaylası’ndan getirdiği iki kamyon kar Eğriçam Mahallesi’ndeki Özgürlük Parkı’nın önüne döküldü.

Dernek merkezinin de bulunduğu parkta özel gereksinimli çocuklar, mahallede oturan yaşıtları ile birlikte kartopu oynayarak karın keyfini doyasıya çıkardı.  Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit de çocuklarla birlikte kartopu oynadı, sevinçlerine ortak oldu.  Başkan Özyiğit, “Çocuklarımızı kara götüremedik ama karı çocuklarımıza getirdik. Burada özel çocuklarımızla kartopu oynadık. Onların yüzündeki tebessüm bizim için her şeyden daha değerli. Onlar çok mutlu biz de onlara bu ortamı sağladığımız için çok mutluyuz. Her günleri böyle gülen yüzle geçsin” ifadelerine yer verdi.

reklam