DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
STERLIN 41,6058 % 0.85
FRANG 36,8443 % 1.98
ALTIN 2.457,99 % 2,80
BITCOIN 66.307,99 -1.151
reklam

İnce ve Bozdoğan’a yoğun ilgi

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’ın Tarsus’a kazandırdığı Halk Ekmek Fabrikası açılışı ve bir dizi programlar için Tarsus ziyareti gerçekleştiren Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce bölgede heyecan yarattı. Başkan Bozdoğan ile birlikte esnaf ziyareti gerçekleştiren İnce, Tarsus esnafı ile bir araya gelerek yoğun ilgiyle karşılandı, Haluk Bozdoğan’ın eserlerini anlattı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
İnce ve Bozdoğan’a yoğun ilgi

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Tarsus’a gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan ile birlikte halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılandı. Esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Bozdoğan ve Başkan İnce Ulu Cami civarında halkla buluştu, Kubatpaşa Medresesi Tarsus Kültür Evi’ni ziyaret etti. Bir kahvehanede esnaflarla bir araya gelen İnce ve Bozdoğan, halkın sıcak karşılamasıyla karşılaştılar. Kahvehane ziyaretinde esnaflarla sohbet eden, okey oynayan, çay içen İnce ve Bozdoğan, vatandaşlarla samimi bir iletişim kurarak Tarsus’un nabzını tuttular.

Ulu Cami civarında esnafları ziyaret eden İnce ve Bozdoğan, burada da tek tek selamlaşarak halkın sevgisini kazandılar. Ziyaret sırasında halkın dile getirdiği sorunları dinleyen ve çözüm önerileri sunan İnce ve Bozdoğan, bölgeye adeta umut oldular. (Haber Merkezi)

reklam