![Jandarmadan kaçak sigara operasyonu](https://www.mersingunlukgazete.com/wp-content/uploads/2022/04/8-4.jpg)
Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince düzenlenen kaçak sigara operasyonunda (2) şüpheli yakalandı.
Toroslar ve Tarsus ilçelerinde kaçak sigara imalatı ve satışı yaptığı tespit edilen 2 şüpheliye yönelik operasyon icra eden Jandarma ekipleri şüpheli şahısları yakalayarak gözaltına aldı.
Operasyon sonucunda Jandarma, 418 bin adet boş makaron, 40 kg kıyılmış tütün, 1 adet makaron doldurma makinası ve 1 adet kompresör ele geçirdi. Yakalanan şüpheliler işlemleri tamamlanmak üzere Jandarma Komutanlığına götürüldü.