DOLAR 32,5385 % 0.11
EURO 34,6086 % -0.25
STERLIN 40,0634 % -0.28
FRANG 35,6979 % -0.03
ALTIN 2.449,59 % -2,00
BITCOIN 65.881,88 0.988
reklam

“Mezitli’ye güzel eserler bırakacağız”

Yerel seçimlerde Mezitli’den Büyükşehir’e yüksek oy çıkacağını söyleyen Seçer, “Hizmet karşılıksız kalmaz. Bu seçimde vatandaş ideolojik bakmaz, gelir oyunu verir” dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
“Mezitli’ye güzel eserler bırakacağız”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret ederek Mezitli esnafıyla bir araya geldi.

Ziyarette CHP Mersin Milletvekilleri Gülcan Kış ve Talat Dinçer, CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer, Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Bünyamin Önel ve esnaflar yer aldı.

 

SEÇER: “MEZİTLİ’YE GÜZEL ESERLER BIRAKACAĞIZ”

Ziyarette konuşan Başkan Seçer, Büyükşehir’in hizmetlerinden memnun olan her yurttaşın oyuna talip olduklarını belirtti. 1 Nisan sabahı Mersin halkı için çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Seçer, “2. dönemimizde de topluma dokunan, netice alıcı projeler üretmeye devam edeceğiz. Mezitli ile ilgili söylüyorum; Kent Meydanı projesi ile birkaç gün önce temelini attığımız Mezitli Çocuk Köyü gibi güzel eserler bırakacağız” dedi. Seçer, Ahmet Serkan Tuncer ile de uyum içerisinde çalışıp Mezitli’ye çok daha güzel hizmetler yapacaklarını belirtti. Hizmetin karşılıksız kalmayacağına inandığının altını çizen Seçer, “Bu seçimde vatandaş ideolojik bakmaz, gelir hizmet aldığı adaya desteğini verir. Büyükşehir’i kazanacağız ve Mezitli’den de yüksek oy oranı bekliyoruz” diye konuştu.

 

ÖNEL’DEN SEÇER’E; “ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM YİNE BİRLİK VE BERBERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞMAK NASİP OLSUN”

Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Bünyamin Önel, zaman ayırıp kendileri ile bir araya geldikleri için Başkan Seçer’e teşekkürlerini ileterek, “Vahap Başkan tam bir esnaf dostudur. Görev yaptığımız süre içerisinde esnafla ilgili hiçbir konuda ‘yok’ demedi” dedi. Başkan Seçer ile çalıştığı zamanlarda çok uyumlu çalışmalar yürüttüklerini dile getiren Önel, esnaf adına da teşekkürlerini ileterek, “Önümüzdeki dönemde de yine böyle iş birliği, birlik ve berberlik içerisinde çalışmayı nasip etsin” dileklerinde bulundu.

Önel, “5 yıldan beri esnaf teşkilatının hiçbir isteğini geri çevirmeyen Sayın Vahap Seçer Başkanımız’ı desteklemek bizim boynumuzun borcu. Bugüne kadar kapısını kapatmamış, esnaf ve sanatkara her türlü desteği vermiş, ne demişsek uygulamada; ‘evet’ diyen bir Başkan’ı desteklemek esnaf ve sanatkar olarak bize yakışan olur. Bize 1 adım gelen biz 10 adım geliriz, şimdi sıra bizde” diyerek de Büyükşehir’de Başkan Seçer’e, Mezitli’de de Tuncer’e olan desteğini dile getirdi. (Haber Merkezi)

 

reklam