DOLAR 32,5152 % 0.29
EURO 34,5912 % 0.22
STERLIN 40,4778 % 0.24
FRANG 35,6259 % 0.16
ALTIN 2.505,97 % 0,92
BITCOIN 2.060.231 -3.385
reklam

Şehrin başkanından coşkulu şehir turu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, otobüsle şehir turu yaparak, Mersin halkını selamladı. Tur boyunca kentin dört bir yanındaki yurttaşlar; sokaklardan, evlerinden ve arabalarından Seçer’e sevgi gösterisinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Şehrin başkanından coşkulu şehir turu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, otobüsle şehir turu yaparak, Mersin halkını selamladı. Tur boyunca kentin dört bir yanındaki yurttaşlar; sokaklardan, evlerinden ve arabalarından Başkan Seçer’e sevgi gösterisinde bulundu.

Başkan Seçer’e gezide; CHP Mersin Milletvekili Gülcan Kış, Yenişehir Belediye Başkanı ve CHP Yenişehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Özyiğit ve CHP Yenişehir İlçe Başkanı Toprak Çalışkan eşlik etti.

 

YENİŞEHİR’DE BAŞLAYAN ŞEHİR TURU MEZİTLİ’DE SONA ERDİ

Şehir turu sırasında otobüste Seçer’i gören yurttaşlar, otobüse koşup Seçer’in etrafını adeta sardılar. Yurttaşların sevgi gösterilene karşılık veren Seçer, tur boyunca halkı selamlamayı bırakmadı.

Yenişehir İlçesi’ne bağlı Pozcu semtinde başlayan ve yol boyunca genç-yaşlı, kadın-erkek herkesin büyük ilgi gösterdiği şehir turu, Mezitli İlçesi’nde sona erdi. (Haber Merkezi)

reklam