DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.269,99 -0.151
reklam

Tarsus TSO Yönetiminden Başkan Boltaç’a ziyaret

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak ve Meclis Başkanı Hüsnü Yağcı beraberinde Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Tarsus TSO Yönetiminden Başkan Boltaç’a ziyaret

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç’ı ziyaret ederek, başarı dileğinde bulundu. Ziyarette Tarsus TSO Yönetim Kurulu Başkanı Koçak, yeni dönemin Tarsus’a hayırlı olmasını dileyerek, kenti kalkındıracak, ivme katacak her türlü işbirliği ve iletişime açık oldukları vurgusunu yaptı. Tarsus’un mevcut stratejik yatırımları ile yeni dönemde güzel fırsatlar yakaladığını, bu fırsatların el birliğiyle avantaja dönüşmesi gerektiğini ifade eden Koçak, Tarsus Belediyesi, kurum ve kuruluşların lokomotifliğinde Tarsus’u ileriye taşımada istekli oldukları söyledi.

Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç da ziyaretleri ve güzel dilekleri dolayısıyla Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine teşekkür ederek, el birliği içinde Tarsus için güzel çalışmalar yapacaklarını belirtti.

Daha sonra ziyaret anısına toplu fotoğraf çekimi yapılarak, çiçek taktim edildi. (Haber Merkezi)

reklam