DOLAR 32,5035 % 0.13
EURO 34,8768 % 0.29
STERLIN 40,7220 % 0.46
FRANG 35,7473 % 0.32
ALTIN 2.476,03 % 0,56
BITCOIN 2.019.079 -3.926
reklam

Tuncer, Türk Kadınlar Konseyi Derneği’ni ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer, adil bütçe kullanımını, kadınların, gençlerin ve tüm dezavantajlı kesimlerin ihtiyaçlarına öncelik veren bir yaklaşımla gerçekleştireceklerini belirterek, “Mezitli’de yapacağımız projelere mutlaka kadın eli değecek. Kentimizi güzelleştirirken kadınlardan her alanda destek alacağız” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Tuncer, Türk Kadınlar Konseyi Derneği’ni ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer, Türk Kadınlar Konseyi Derneği’ni ziyaret etti. Tuncer, CHP Mezitli İlçe Başkanı Ulaş Yılmaz’ın da eşlik ettiği ziyarette; kadın erkek eşitliğinin toplumsal önemine vurgu yaptı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Yeryüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir” sözlerini anımsatan Tuncer, kadının, yönetimde, siyasette, çalışma yaşamında, eğitimde, hukukta, evrensel hak ve özgürlüklerde ve diğer tüm alanlarda erkeklerle eşit haklara sahip olduğu, özgürce yaşadığı bir toplumu inşa etmek istediklerini söyledi.

 

PROJELERİMİZE KADIN ELİ DEĞECEK

Kadın – erkek eşitliği sağlanmadan demokratik, kalkınmış, sağlıklı ve modern bir ülke olunamayacağını ifade eden Tuncer, şunları kaydetti: “Kadınların yönetime aktif biçimde katılmalarını sağlamak için gereken tüm tedbirleri alacağız. Mezitli’de yapacağımız projelere mutlaka kadın eli değecek. Adil bütçe kullanımını, kadınların, gençlerin ve tüm dezavantajlı kesimlerin ihtiyaçlarına öncelik veren bir yaklaşımla gerçekleştireceğiz. Kentimizi güzelleştirirken kadınlardan her alanda destek alacağız.”

Tuncer, Türk Kadınlar Konseyi Derneği yöneticilerine ve üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür etti. (Haber Merkezi)

reklam