DOLAR 32,6145 % 0.33
EURO 34,7887 % 0.25
STERLIN 40,4035 % 0.54
FRANG 35,7851 % 0.2
ALTIN 2.478,53 % -0,84
BITCOIN 2.163.367 0.961
reklam

Tuncer’den Mezitli Sanayi Sitesine ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Google News
Tuncer’den Mezitli Sanayi Sitesine ziyaret

Adaylığı açıklandığı günden bu yana her fırsatta esnaf ve vatandaşları ziyaret etmeye özen gösteren CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer; Mezitli Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek, ihtiyaç, talep ve önerilerini dinledi.

Başkan Adayı Tuncer’i Mezitli Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kocaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Karşılama sonrası Tuncer, Mezitli Sanayi Sitesi esnafının genel durumu hakkında bilgiler aldı ve 1 Nisan’dan sonra bambaşka bir Mezitli Sanayisi oluşturacaklarını ifade etti.

Daha sonra ziyaretlere başlayan Başkan Adayı Tuncer, esnafları tek tek gezerek halini ve hatırını sorup işlerinde kolaylıklar diledi.

Her fırsatta esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini ilk ağızdan dinlemeye özen gösterdiklerini belirten Tuncer;

“Bugünde Mezitlimizin ve kentimizin ekonomisine alın teriyle katkı sağlayan Mezitli Sanayi Sitesi’nin emekçi esnaflarını ziyaret ederek, yapacağımız projeler hakkında konuştuk. Bizim kendimizce oluşturduğumuz projeler olsa da, projelerimiz hangi tarafa odaklıysa o taraftan fikir almaya özen gösteriyoruz.

Esnaflarımızın bizlere ilettiği talepleri not alarak, 1 Nisan’da halkımızın takdiriyle seçildikten sonra birebir problemleri ile ilgilenmenin gayretinde olacağız. Elinin emeği, alnının teriyle, kentimizin ekonomisine önemli katkılar sunan, şahsıma adadıkları kurbanı keserek beni mutlu eden esnaf kardeşlerimize sıcak karşılamaları ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi. (Haber Merkezi)

reklam