DOLAR 32,5259 % 0.07
EURO 34,6113 % -0.24
STERLIN 40,0666 % -0.27
FRANG 35,7153 % 0.02
ALTIN 2.444,23 % -2,21
BITCOIN 65.914,89 1.42
reklam

Vaat veren çok, icraat yapan yok!

CHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Yıldız, vaatte bulunmanın ve hayal satmanın kolay olduğunu belirterek, “Vaat vermekten çok, önemli olan vaatlerin ne ölçüde yerine getirildiğidir. Verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesini halkımız takip edecek” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vaat veren çok, icraat yapan yok!

Mersin’de meclis üyeliği yaptığı beş yıllık sürede özellikle çevre ve imar konusundaki mücadelesi ile kamuoyunun dikkatini çeken Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Toroslar Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Yıldız, doğa ve tüm canlılar için adalet vurgusu yaptı.

Güne esnaf ziyareti ile başlayan Yıldız, Sivas Karasüverliler Derneğince düzenlenen kahvaltıya katıldı, ardından Yozgat Akdağmadeni Veziralanı Köyü Derneği’ni ziyaret etti.

 

HALKIMIZ BİZİ HER ZAMAN DENETLEYECEK

Her konuşmasında Toroslar’ın sahip olduğu zengin potansiyele dikkat çeken Abdurrahman Yıldız, “Vaatte bulunmak ve hayal satmaktan kolay bir şey yok. Vaat vermekten çok, önemli olan vaatlerin ne ölçüde yerine getirildiğidir. Verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesini halkımız takip edecek. Bizi her zaman denetleyecek” diye konuştu.

 

BELEDİYE HİÇ KİMSEYE, AYRIMCILIK YAPAMAZ

Konuşmasında adalet vurgusu yapan Yıldız, “Adalet, ekonomiden doğaya, kimliğin tanınmasından sözün söylenmesine kadar yaşamın her alanı için bir ihtiyaçtır. Bizim anlayışımıza göre belediye hiç kimseye, dini, dili, etnik kökeni, ekonomik durumu nedeniyle ayrımcılık yapamaz. Tüm hemşerilerimizi fark gözetmeksizin, ayrım yapmadan, saygı göstererek kucaklayacağız. Biz doğaya ve tüm canlılara aynı adalet duygusu ile yaklaşacağız” dedi. (Haber Merkezi)

reklam