DOLAR 32,2572 % 0.12
EURO 35,0692 % 0.57
STERLIN 41,1149 % 0.21
FRANG 35,6670 % 1.08
ALTIN 2.436,26 % 0,61
BITCOIN 68.695,99 1.477
reklam

MİNİKLERİN OKULU ‘MİNİ TİNİ’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Yayınlanma Tarihi : Google News
MİNİKLERİN OKULU ‘MİNİ TİNİ’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Haber/Muammer ÇOBAN

Mini Tini’li öğrenciler, Lösemili Çocuklar yararına kermes düzenledi.

Mini Tini’li öğrencilerin aileleri tarafından özenle hazırlanan yiyecekler okul önünde kurulan stantta Lösemili çocuklar yararına satışa sunuldu.

Gün boyunca açık tutulan stantta, satış yapan minikler vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Minik öğrencilerin elde ettikleri gelir, lösemi hastası tüm çocukların bir an önce sağlıklarına kavuşmaları dileğiyle LÖSEV’e bağışlandı.

LÖSEV, 1998 yılından bu yana tüm Türkiye genelinde binlerce lösemili çocuk ve ailesine maddi-manevi desteğin iletildiğini belirten, Mini Tini Okulu kurusucu Rezzan Başer, “Lösemili çocukların minik bedenlerinde kocaman sevgileriyle yeşerttikleri umut ve yaşam sevgilerinden alığımız ilhamla onların mücadelelerine biz de destek olmak adına LÖSEV kermesimizi gerçekleştirdik” dedi.

Mini Tini’li çocukların evlerinde aileleri ile hazırladıkları yiyecek ve içecekleri hazırladıkları kermese getirdiklerini söyleyen Başer, “kermes gelirini çocuklarımız LÖSEV kumbarasına attılar. Biz Mini Tini ailesi olarak her yıl olduğu gibi bu yılda Lösemili çocuklarımızın yolculuğuna kermesimiz ile destek olduğumuz için çok mutluyuz. Bu kutsal mücadelede Mini Tini olarak her zaman minik kalplerimizin yanında olmayı kendimize görev biliyoruz” dedi.

 

reklam